FİFA Haberleri Kariyer

FİFA 17 -KARİYER MODU-

Bu haberimizde kariyer modundaki değişiklerden söz edicez. söylenenlere göre ünlü teknik direktörlerden biri ile kariyere başlamak gibi mod olacağını duydum. Ne kadar doğrudur oyun çıkınca görürüz. Ama elimizde kesin olarak şu bilgiler var;

1. Oyunda 16 da olduğu gibi oyuncu antrenman yerleri ve genç akademisi olacak ama bunlar daha gelişmiş ve eğlenceli bir durum alacak.

2. Kulüp yönetimi sizden kısa ve uzun vadeli işler yapmanızı isteyecek ve bunları yerine getirirseniz takım hala sizinle olacak ama olur da yapamazsanız kendinize yeni kulüp arayın. İşte bazı örnekler

Kulüp sizden kısa vadeli olarak oynadığınız lig de şampiyon olmanızı isteyecek. Kurduğunuz genç takımda sizden +10 overal artışı ve 5 maç galibiyeti gibi isteklerde bulunacak. Bilndiği üzere bir sezonda iki defa transfer dönemi oluyor, kulüp bu iki transfer döneminin birinde sizden yıldız bir oyuncuyu kulübün renklerine bağlamanızı isteyebiliyor. Uzun vadede sizden 4 sezon avrupa şampiyonluğu, takımınız bulunan kıtanın en büyük takımı yapmanızı isteyebilir.

kari-2

Diğer konularda ise fazla değişiklik olduğu söylenemez. Bir iki tane yeni antrenman düzeneği gelmiş. Finansal olarak oyuncuların çoğunda pazar değerinden fazla teklif istenebiliyor. Sonuç olarak FİFA çok süper bir  oyun çıkaracak bu sene.

SİZİN DE DÜŞÜNCE VE YORUMLARINIZI YORUMLARDA GÖRMEK İSTERİZ!!

 

Etiketler
Ömerhan Üstüner

Ömerhan Üstüner

Ben Ömerhan Üstüner Fut Türkiye Kurucusu Sosyal Medya Hesaplarımı Buralarda Biryerden Bulabilirsiniz Takipte Kalın :)

Yorum Ekle

Tıkla Yazıya Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.