FİFA Haberleri FİFA Videoları

FİFA 17 Serbest Vuruş Nasıl Kullanılır ?

Tüm FİFA sever kardeşlerimize yeni bir haberimizden merhaba. Oyun içinde gol bulmaya zorlandığımız anda işimize yarayacak gol silahı serbest vuruşlarda çoğu zaman fazla ölçmeden şut atarız yada orta açarız. Artık bunları yapmanıza gerek kalmayacak çünkü doğrudan kaleye şut atabileceğiniz bu taktiklerle hem estetik açıdan şahane goller atıp hemde basit gole gitmiş olacaksınız. Bu serbest vuruşları tek seferde yapmak neredeyse imkansız, onun için çok çalışılması gereken ve öğrenilmesi gerekilen detaylar var. Videodaki gösterilen ilk vuruşta tüm oyuncular ile yapılabilecek bir vuruş. Şut açısı ile şut gücünü ayarladıktan sonra geriye sadece golü izlemek kalıyor. İkinci vuruşda oyuncunuzun falso verebilmesi önemli

.

Üçüncü vuruşta iş tamamen  sizin olayın hızını yakalayıp tuş kombinasyonunu ayarlamanızda. Uzaktan bir bazuka mı atacaksınız, dördüncü vuruşa o zaman iyice çalışmalısınız. Peki ya yakından fileleri delmeye ne dersiniz,beşinci vuruşa dikkatlice bakalım . Trivela mı? Altıncı vuruşa bakıp yapalım o zaman. Uzaktan trivela, bunu yapabilmek yürek ister, imkansızı başarmak için yedinci vuruşu adımız gibi bilmek lazım.

Sekizinci atışı yapabilecek tek oyuncu var heralde. Bu hareketi Ronaldo ile yapıp rakibi kızdırmamak elde değil. Ve en çok işe yarayan ikili ve üçlü oyuncularla serbest vuruş organizasyonları sizi gole yaklaştıracaktır.

HEPSİNİN VİDEOLU ANLATIMI İÇİN VİDEO;

Sizin de düşüncelerinizi yorumlarda bekliyorum

Bu  Arada Yazımızı Beğendiyseniz Şurdaki Kutucuğa Tıklarsanız Seviniriz 🙂                                                                                                                                                  
Ömerhan Üstüner

Ömerhan Üstüner

Ben Ömerhan Üstüner Fut Türkiye Kurucusu Sosyal Medya Hesaplarımı Buralarda Biryerden Bulabilirsiniz Takipte Kalın :)

Yorum Ekle

Tıkla Yazıya Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.