FİFA Haberleri Kariyer

FIFA 17’Deki Yeni Gelen Pro Clubs Özellikleri

FIFA 17’nin PC, Xbox One ve PlayStation 4 sürümlerindeki Pro Clubs’a, oyuncunuzu geliştirmeniz için Tamamen Değişen, Ve Dahada Ayrıntılı.  Pro Clubs Sezonunuzu daha’da Özelleştirmek için Forma ve Arma özelleştirmedinede sahip olacaksınız.

OYUNCU GELİŞİMİ

Oyuncu Gelişimi FIFA 17’de Yepyeni bir Yol Aldı . Yenilikte Genel Maç Reytinginizi Bakarak takım oyununa odaklanıyor ve bunun Sayesinde Futbolda Kazanmak İçin Olan takım oyunu olduğu gerçek futbola Dahada Yaklaştı.

MAÇ REYTİNGİ

Bir maçın sonunda, 10 üzerinden değelendirilen bir Maç Reytingi Sahip Olacaksınız. Oyuncunuzun dikkat çeken yönleri, oynadığınız Mevkiye Odaklı Olarak seviye Yükselecek. Örneğin bir sağ kanatın,Şutu Hızı Defans Özelliğinden Daha hızlı gelişecek. Gelişme grafiği ile Oyuncunuzun gelişecektir. Her müsabakanın son düdüğünün ardından Perfonmanıza Bağlı Olarak reytinginiz hangi niteliklerin geliştiğini görebileceksiniz.

ÖZELLİKLER

çok çeşitli Özellikler arasından Teker Teker  Sahip Olarak  Oyuncunuzun gelişimine dahada katkı sağlayacaksınız. maç perfomslarına göre Veya takımın klasman Seviyesine Göre  kazandığınız Beceri Puanlarını kullnarak Fizik, Defans, Dribling, Pas, Şut, Hız veya Kalecilik gibi Sizi Güçlendirecek Özellikleri alabilirsiniz. Beceri Puanı Kazanmak Zor olacak; Almadan önce iyi düşünmelisiniz.

FORMALAR

FIFA 17’deki 24 Forma seceneği arasından Farklı forma Türlerinden Seçerek takımınıza Veya Kafanıza 🙂 Göre özelleştirin. Kişisel formanızda Dahda Tuhaf Ve Hoşı bir tasarım oluşturmak için Birinci, İkinci ve Üçüncü renk seçenekleri Ekleyebileceksiniz.

ARMALAR

Oluşturduğunuz Formanıza Birde Özel arma Gerekmezmi 🙂 Kişisel Arma Tasarlayarak Kulübü Tamamen Size Ait Ve Özel Yapın ! İlk rengimizi Oluşturmadan önce Arma Şeklinizi ve Üzerindeki tasarımını Secelim. Artık büyük Kupaları Veya Golleri kutlarken öpebileceğiniz bir Armanız var!

Etiketler
Ömerhan Üstüner

Ömerhan Üstüner

Ben Ömerhan Üstüner Fut Türkiye Kurucusu Sosyal Medya Hesaplarımı Buralarda Biryerden Bulabilirsiniz Takipte Kalın :)

Yorum Ekle

Tıkla Yazıya Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.