FİFA Haberleri Ultimate Team

FİFA 18 Çıkan/Çıkacak Oyuncu Kartları Özellikleri Ve Renkleri

FIFA 18 Oyuncular Kartları

Sizi FIFA 18 oyuncu kartlarıyla tanıştırmak
FIFA 18 oyuncu kartları oyunun en önemli ve aynı zamanda en komplekstir. Oynayabilmeniz için önemlidirler. Herhangi bir oyundan önce başlangıç ​​yirmi yuvasını değil yedek yedi yuvasını da doldurmanız gerekecek. O olmadan, oynayamazsın. Bu yüzden başlangıç ​​paketi en az 18 trapez olmayan oyuncuyu size sunuyor.

Belli bir oyuncuyu isterseniz, öneri oyuncunun filtrelerini kullanarak pazarda onunla arama ve gitmek demektir. Bu şekilde madeni paraları yalnızca sahip olmadığınız kartlarda harcarsınız ve kulübünüze ihtiyaç duydukları malzemeye sahip olacaksınız. Açıkçası paketlerden aldığınız kartlar da dikkate alınmalıdır. Bununla birlikte, eğer gerekli olmadığını düşünüyorsanız, piyasaya sürdürün ve onlardan birkaç para alın veya SBC’leri göndermek için bunları kullanın.

Hiçbir kopya yoksa, kulübünüzde istediğiniz kadar oyuncu kartını saklayabilirsiniz. Yine de, transfer listesinde veya hedeflerde çoğaltılmasını sağlayabilirsiniz. Bu durumda, sahip olduğunuz tek sınır, ilgili EAS FC kataloğu öğeleriyle artırılabilen listenin maksimum kapasitesidir.

Bir pakette bir oyuncu kartı aldığınızda veya FUT transfer pazarında bir tane satın aldığınızda, onu kullanmak istiyorsanız ekibinize göndermeniz gerekir. Bunu yapmak için, sadece ‘ aktif kadroya gönder ‘ seçeneğini seçmeniz yeterlidir . Kartı ekibinizde bulamazsanız ve atmadıysanız veya transfer listesine veya aktarma pazarına göndermediğinizden eminseniz, muhtemelen ekibinizin dolu olması ve onu kulübe gönderdiğiniz anlamına gelir. Bu durumda, ‘My Club’ ‘da arayın ve başka oyuncu için takas edin.

Antrenman kartları kullanmanın dışında oyunun derecesini veya durumunu iyileştirmek mümkün değildir. Ancak, sadece bir maç için sürer. Sahip olduğunuz, ancak farklı bir derecelendirme, istatistik, lig veya kulüp olan bir karta çok benzer bir kart bulduysanız, farklı bir kart kategorisidir.

Düzenli Oyuncular Kartları

En basit kartlar sıradan kartlardır. Her oyuncunun bir tane olması gerekir. Diğer tüm kartlar bu modelden yapılan değişikliklerdir. Oyunun başında tüm FIFA 18 oyuncu kartları normal kategoriye ait. Bu kartlar oyuncunun doğuştan gelen özelliklerine ve özelliklerine sahiptir.

Oyun ilerledikçe, kullanıcılar tercih edilen konum ve tercih edilen kimya stili gibi birçok kart özelliklerini değiştirebilir. Bununla birlikte, bu kartlar hala normal kartlar olarak kabul edilmektedir. Sadece oyun sistemi normal olmayan kartlar oluşturabilir. Derecelendirmeyi veya istatistikleri sürekli olarak geliştirmek mümkün olmadığını tekrar fark etmek önemlidir

Gün 1 Oyuncular Kartları

🗓️FUT 09 | DERECE: 🔴⚪⚪⚪| SIKLIĞI: 🔴⚪⚪⚪| AVAILABILITY:🔴🔴🔴🔴
Oyun sona erdiğinde, her oyuncunun kendi kartı var. FIFA 18 Ultimate Team’de 16.000’den fazla günde 1 kart var ve birçok oyuncu aynı. O oyuncunun başka bir kartı piyasaya çıkarıldığı sürece, yıl boyunca her zaman paket içindedirler. Bir kart ilk kez piyasaya çıktığında ve ilk sahibine atandığında, 45 kontratlı başlangıç ​​paketindeki oyuncular hariç, fitness 99 ve yedi sözleşme ile gelir.

Normal kartların derecelendirmeleri ve istatistikleri, önceki 365 günde oynatıcının performansına ve popülerliğine göre hesaplanır. Daha yüksek puanlara sahip olan kart Cristiano Ronaldo’nun biridir.

Her bir günde 1 kart iki tür olabilir: ortak veya nadir. Oyuncuların çoğu, nadir bulunan kartların parlak ve ışık yönüyle diğerlerinden daha iyi olduğunu düşünüyor. Nadir kartların, oyuncuların en iyi kartları kolaylıkla ayırt etmesine yardımcı olmak için yaratıldığına inanıyorlar. Kesinlikle doğru değil. Nadir kartlar benzersiz bir şey öğelerdir. Örneğin, oyuncunun kartlarında, nadir bulunan kartlar, başka hiçbir oyuncunun sahip olmadığı bir oyuna sahip oyunculara atanır. Liginin en uzun kalecisi, belirli bir ligdeki bir ülkedeki tek oyuncu veya benzeri bir genelliğe sahip oyuncularla karşılaştırıldığında istisnai bir özellik taşıyan bir CB bile olabilir. Bu kartlar genellikle diğerlerinden daha değerlidir, ancak çoğunlukla atma fiyatı da daha yüksektir.

FIFA 18 Players Cards Guide - Kart Renkleri ve KategorileriFUT 18 Normal Kartlar – Soldayken ortak; Nadir
 

Transfer FIFA 18 Oyuncular Kartları

🗓️FUT 11 | DERECE: 🔴⚪⚪⚪| SIKLIĞI: 🔴🔴⚪⚪| AVAILABILITY:🔴🔴🔴🔴
Oyunu güncel tutmak için, Electronic Arts, gerçek transfer pazarında neler olduğunu FIFA 18 Ultimate Team’e kopyalar.

Bir oyuncu gerçek hayatta kulüpten başka bir karta geçtiğinde, EA Sports bu oyuncunun yeni bir kartını piyasaya sürdü: transfer kartı. Yeni kart ile eskisi arasında, normal versiyonda bulabileceğiniz tek fark, kulüp ve sonuçta lig. Her şeyde, derecelendirmeler ve değişmeden kalan istatistikler de dahil olmak üzere, orijinallerle fiziksel olarak aynıdırlar.

Bu kartlar yılda iki kez yayınlanır: Ocak ve Şubat aylarında Kış Transferleri Sezonunda ve Yaz Transferleri Sezonunda Temmuz’dan Eylül’e. Bu davalardan herhangi birinde, transferler gerçekleştikçe kartlar serbest bırakılır.

FIFA 18 Players Cards Guide - Kart Renkleri ve KategorileriFUT 18 Aktarma Kartları – Soldayken ortak; Nadir
 

Yükseltilmiş FIFA 18 Kartlar

🗓️FUT 13 | DERECE: 🔴🔴⚪⚪| SIKLIĞI: 🔴🔴⚪⚪| AVAILABILITY:🔴🔴🔴🔴
Daha önce açıkladığımız gibi normal bir kartın istatistiklerini düzeltmek mümkün değildir. Bununla birlikte, gerçek dünyada bir oyuncunun öne çıkması, kartının çok eski haline gelmesi durumunda, Electronic Arts yeni bir kart türü tanıtılması için adalet önermektedir.

Oy Yenilemeleri, oyuncuların derecelendirmesini ve oyuncuların özelliklerini gerçeğe dönüştürmek amacıyla genellikle Şubat ayında piyasaya sürüldü. Derecelendirmeler ve istatistikler dışında fiziksel olarak asıllarla özdeş olurlar.

Bu kartlar genellikle sezonun ilk yarısında en iyi oyunculara atanır. Bu dönem boyunca tutarlı bir şekilde iyi oynamış olmalı ve yalnızca birkaç oyunda değil, eski normal kartlarının eskimiş olduğunu göstermiş olmalı. Bu kartlara ortalama puan artırımı 2 puan, ki bu sadece belirgin bir gelişme gösteren ve küçük ayarlamaları yapmayan oyunculara verildi.

Yükseltilmiş kartlar piyasaya sunulduğu anda, oyunun sonuna kadar paket halinde piyasaya sürülmesi beklenen ilgili normal kartların hepsini değiştirirler. Yani paketlerde bulacağınız tek kart yenidir ancak transfer pazarında her iki kart da bulabilirsiniz.

FIFA 18 Players Cards Guide - Kart Renkleri ve KategorileriFUT 18 Yükseltilmiş Kartlar – Soldayken ortak; Nadir

Form Oyuncuları Kartlarında

Bu oyun modunu o kadar ilginç kılan özelliklerden biri dinamik bileşenidir. Sezon boyunca ve gerçek dünyadaki oyuncuların formuna bağlı olarak, EA, oyuncunun niteliklerini değiştiren In Form (IF) Kartlarını piyasaya sürdü. Bu kartlardan birine sahip olmak, öne çıktığında olduğu kadar kalıcı oynamak için de potansiyel sahibi bir takıma sahip olmak gibidir.

Haftanın Takımı Kartları

🗓️FUT 11 | DERECE: 🔴🔴⚪⚪| SIKLIĞI: 🔴🔴🔴🔴| AVAILABILITY:🔴🔴⚪⚪

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - TOTW Kartları
 

Her hafta EA Sports, bir önceki haftadaki gerçek hayat performanslarına dayanan her kalitede yirmi üç oyuncu seçer ve onlara tek bir takım halinde katıldı. Bu takımı Haftanın Takımı denir ve onlara karşı oynayabileceğiniz ‘TOTW Challenge’.

Bu takımın oyuncularının her birine, bir hafta boyunca paket halinde mevcut olan ve ilgili normal kartı değiştirerek yeni bir siyah kart atanmıştır. Başka bir deyişle, bir oyuncunun TOTW kartlarını paketlediği haftada normal kartını orada bulmak imkansızdır. TOTW kartını bir paketten çekme şansınız, o oyuncunun normal kartını başka bir haftada çekme ihtimalinizdir.

TOTW kartlarının derecelendirmeleri ve nitelikleri genellikle normal veya önceki özel karta kıyasla bir, iki veya üç puanla artırılır. Oyuncuların bu kartlardaki konumu, bir önceki haftada farklı bir konumda gerçekten iyi oynadıysa değişebilir.

 

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - TOTW KartlarıFUT 18 TOTW Kartlar (Altın, Gümüş ve Bronz)

Özel Kartlar
Yıllar geçtikçe, EA oyunda birkaç yeni kart geliştirdi; böylelikle eğlenceli, zorlu ve … çok renkli kalıyordu. Genellikle bu kartlar en bilinçli oyuncuları vurgulamakla birlikte, örneğin futbol tarihinin en iyi oyuncularını kutlamak ya da en iyi rakip FIFA oyuncularına ödül verecek kartlar da vardır. Her kartı tek tek açıklayacağız.

Ödüllü Kartlar

🗓️FUT 17 | DERECE: 🔴🔴⚪⚪| SIKLIĞI: 🔴🔴🔴⚪| AVAILABILITY:🔴🔴🔴⚪

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - Ödüllü Kartlar
 

Farklı liglerin ödül sahipleri, artırılmış istatistikler içeren eşsiz öğelerle ödüllendirilir. Bu kartlar traded değildir ve belirli takım yapımı zorluğunu tamamlarsanız bunlardan yalnızca birini alabilirsiniz. Genellikle, ödüllü kartlar iki tür olabilir: POTM veya POTY.

Her ayda, EA Sports, bir önceki aya göre Premier League oyuncularının en çok seçimini yapıyor. Ödül, bir kamuoyu oylaması ve Premier League uzmanlarından oluşan bir panel ile mevcut kulüp kaptanlarından oluşan bir karma ile kararlaştırıldı. Kazanan, iki veya üç puan artırılarak mor bir FIFA 18 POTM kartı alır.

Bazen bir yerli lig sona erdiğinde, EA Sports da önceki liginden önemli ölçüde stat artışı ile bu ligin Oyuncu Yılın için ödüllü bir kart yayınladı.

 

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - Ödüllü KartlarFUT 18 Ödüllü Kartlar (POTM ve POTY)

FUT Doğum Günü Kartları

🗓️FUT 17 | DERECE: 🔴🔴⚪⚪| SIKLIĞI: 🔴⚪⚪⚪| AVAILABILITY:🔴🔴⚪⚪

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - FUT Doğum Günü Kartları
 

FIFA 18 FUT Doğum Günü kartı, Ultimate Ekibi yıldönümünü kutlamak üzere oluşturulmuş temalı bir karttır.

Önceki sürümlerde en sevilen 23 oyuncu mevcut olan her FUT Doğum günü Üyesi üyeleri geçmiş FUT kalemlerini andıran derecelendirmeleri yükselttiler ve yepyeni bir öğe türü. Bu kartlar, normal kartlarla çok benzer bir şekilde çalışırlar ancak kariyerlerinin doruk noktasında oyuncuların yeteneklerine ve yeteneklerine dayalı öznitelikleri çoğaltırlar.

 

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - FUT Doğum Günü KartlarıFUT 18 FUT Doğum Günü Kartı
 

FUT Şampiyonları Ödül Kartları

🗓️FUT 17 | DERECE: 🔴🔴⚪⚪| SIKLIĞI: 🔴🔴🔴⚪| AVAILABILITY:⚪⚪⚪⚪

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - FUT Şampiyonlar
 

FUT Champions kartları, FIFA rekabetçi oyun modunun en iyi oyuncularına ödül veriyor. Electronic Arts, her ay bir önceki ayın TOTW kartlarını çoğaltır ve bunları FUT Şampiyonlarının aylık ödüllerinde serbest bırakır. Bu özel kartlar artırılmadı. Farklı olan tek şey rengidir.

Başarının zorluğuna göre altın, gümüş ve bronz kaliteleri mevcuttur ve her ayın ilk Perşembe günü teslim edilir.

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - FUT ŞampiyonlarFUT 18 FUT Şampiyonlar ödül kartları (Altın, Gümüş, Bronz)
 

FUTMAS Kartları

🗓️FUT 18 | DEĞERLENDİRME: ? | SIKLIK: ? | MEVCUTTUR:?

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - FUTTIES Kartları
 

FUTMas, Electronic Arts tarafından Holiday mevsimini kutlamak için yaratılmış şenlik bir promosyon. İlk defa, temalı kartlar bu etkinlikle ilişkilendirilecek. Şu anda, FUTMAS kartlarının nasıl çalışacağı ve tam olarak ne zaman Aralık ayında piyasaya çıkacaklarını bilemiyoruz.

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - FUTMas KartlarıFUT 18 FUTMas Kartı
 

FUTTIES Kartları

🗓️FUT 15 | DERECE: 🔴🔴⚪⚪| SIKLIĞI: 🔴🔴🔴⚪| AVAILABILITY:🔴⚪⚪⚪

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - FUTTIES Kartları
 

FUTTIES, FIFA topluluğu tarafından seçilen form içi pembe kartlardan özel ödül. Bunlar, FUT taraftarlarının favori oyuncuları için çeşitli kategorilerde oy verme fırsatı bulacakları bir çeşit FUT Oscar’larıdır.

FUTTIES Adaylığı SBC’yi tamamlayarak, oy verdiğiniz oyuncunun temel istatistiklerine sahip bir pembe FUTTIES Aday öğesine kavuşacaksınız. En çok tamamlanan Aday Gösterme SBC’si olan oyuncu her kategoriyi kazanacaktır. Onların FUTTIES Kazanan öğe daha sonra artırılmış istatistikler (bir ila üç puan) ile kullanılabilir hale getirilecek ve ayrı bir Kazanan SBC kendi başarılarını göstermek için altın bir düzeltme özelliği. Kazanan SBC’yi tamamlama, Kazanan maddesini almanın tek yoludur. Aday öğeler otomatik yükseltme almazlar.

 

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - FUTTIES KartlarıFUT 18 FUTTIES Pembe Kartlar: solda aday; sağdaki galip

Kahramanlar Kartları

🗓️FUT 15 | DERECE: 🔴🔴⚪⚪| SIKLIĞI: 🔴🔴🔴⚪| AVAILABILITY:🔴🔴⚪⚪

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - Kahramanlar Kartları
 

Heroes kartları, lig derbisi gibi önemli maçlarda, yüksek lige terfi kazanarak ya da klübünü düşmeden kurtarmak için kahramanca bir katkı ödülüne layık görüldü.

Bu özel kartlar 24 saat veya bir hafta paket halinde sunulmaktadır. Bu periyot boyunca Kahramanlar kartları ilgili normal kartların yerini alıyor. Onların derecelendirmeleri ve nitelikleri genellikle son kartlarıyla karşılaştırıldığında bir veya iki puanda artırılır.

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - Kahramanlar KartlarıFUT 18 Kahramanlar Kart
 

İcon Kartları

🗓️FUT 18 | DERECE: 🔴🔴🔴⚪| SIKLIĞI: 🔴⚪⚪⚪| AVAILABILITY:🔴🔴🔴🔴

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - Simgeler Kartlar
 

FIFA 18 Icons, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için mevcut olan eski FIFA Legends’in yeni adıdır. Bu kartların oyuncuları tüm zamanların en emekli futbolcularıdır. Örneğin size Pelé, Thierry Henry veya Diego Maradona ile oynamak için bir şans veriyor. Bu oyuncuların her biri, kariyerinde bir dönemi temsil eden 3 benzersiz sürüme sahiptir. Üçüncüsü, Başbakan ICON, sezon boyunca belirli bir saatte satışa sunulacakken ikisi lansmana kadar paket halinde olacak.

Bu Gün 1 beyaz kartların derecelendirmeleri 86 ile 95 arasında değişiyor. Diğer oyuncularla olanların aksine, Simgeler istatistiklerini geliştiren yeni kartlar alamıyor. Onların kimyası da farklı bir şekilde çalışır.

 

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - Simgeler KartlarFUT 18 Simgeler Kartı
 

Maçın Adamı Kartları

🗓️FUT 12 | DERECE: 🔴🔴⚪⚪| SIKLIĞI: 🔴🔴🔴🔴| AVAILABILITY:🔴🔴⚪⚪

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - MOTM Kartları
 

Turuncu MOTM kartların herhangi bir periyodik özelliği yoktur ve gerçek fincan armatürlerinde çarpıcı performanslar için atanırlar. Genellikle sadece bir hafta paket halinde sunulurlar. Bu süre zarfında, bu özel kartlar ilgili normal kartların yerini alıyor. MOTM kartlarının derecelendirmeleri ve nitelikleri genellikle son kartlarına kıyasla bir veya iki noktada artırılır.

İki tür MOTM kartı vardır: dMOTM, eşleştirme kartlarının yerli adamı, kulüpler tarafından oynanan yerli bardaklar için kullanılır; ve cMOTM, kıtasal erkekler, kıtasal turnuvalar için kullanılan kulüpler tarafından oynanır.

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - MOTM KartlarıFUT 18 MOMT Kartlar: İç hatlar solda; Sağda Continental
 

Ones To Watch Kartları

🗓️FUT 17 | DERECE: 🔴🔴⚪⚪| SIKLIĞI: 🔴🔴⚪⚪| AVAILABILITY:🔴🔴⚪⚪

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - Kart İzleme Kartları
 

Ones To Watch kartları, transfer pencereleri sırasında yeni kulüplere taşınan genç oyuncu sayısına göre belirlenmiştir. Ekim başında (Yaz Sürümü) ve Şubat başında (Kış Sürümü) ilan edilir. Bu siyah kartlar, belirli zamanlarda normal oyuncu kartlarının yerini alıyor ve yeni TOTW, MOTM, TOTT, Hero veya Record Breaker kartlarını her aldığında derecelendirmeyi ve istatistikleri artırıyor. Diğer tüm FUT kartlarının aksine, OTW derecelendirmeleri ve istatistikleri sabit değildir. Oyuncunun formuna bağlı olarak artar veya azalırlar.

Bu kartlar gerçek futbol ticaretinde ve izlemeyi sevenler için mükemmeldir.

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - Kart İzleme KartlarıFUT 18 Ones to Watch Card
 

Profesyonel Oyuncular Kartları

🗓️FUT 12 | DERECE: 🔴🔴🔴🔴| SIKLIĞI: – | MEVCUDUĞU: –

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - Pro Oyuncular Kartları
 

Profesyonel Oyuncular kartları, EA Sports tarafından arkadaş edinmek ve pozlama elde etmek için FUT 18’i oynayan profesyonel futbolculara atanır.

EA tarafından seçilen her profesyonel oyuncu kendi Pro Player kartına sahiptir. Bu özel kart benzersizdir ve satılamaz. Başka bir deyişle, onları transfer pazarında bulamazsınız. Bu kartlardan biriyle oynamak isterseniz, gerçek bir profesyonel futbolcuyla oynuyorsunuzdur.

Tüm bu kartlara 99 derecelendirildi ve gerçekçi olmayan yüksek öznitelikler, genellikle 88’den büyük.

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - Pro Oyuncular KartlarıFUT 18 Pro Oyuncular Kartı
 

Rekor kıran

🗓️FUT 12 | DERECE: 🔴🔴🔴⚪| SIKLIĞI: 🔴⚪⚪⚪| AVAILABILITY:🔴🔴⚪⚪

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - Kayıt Kırıcı Kartları
 

Kayıt Kesici kartları, gerçek hayatta futbol maçları içinde rekor kıran oyuncular için verilir. Bir milli takımın gol sayılarının çoğunu, en temiz çarşafları, en hızlı hat-trickini, en arka arkaya atılan golleri veya belirli bir ligdeki en üste hedefleri sadece birkaç örnektir.

Bu son derece nadir bulunan kartlar genellikle yalnızca bir hafta paket halinde bulunur. Bu süre zarfında, RB kartları paketlerdeki ilgili normal kartların yerine geçer. Record Breaker kartlarının derecelendirmeleri ve özellik artırımı, orijinal oylarına ve bozulan belirli rekorlara bağlıdır. Orijinal oran ne kadar yüksekse, artırma o kadar düşük olur.

 

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - Kayıt Kırıcı KartlarıFUT 18 Kayıt Kesici Kartı
 

Kadro Kurma Görevleri Oyuncuları

🗓️FUT 17 | DERECE: 🔴🔴⚪⚪| SIKLIĞI: 🔴🔴🔴⚪| AVAILABILITY:🔴🔴⚪⚪

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - FUT Şampiyonlar
 

FIFA 18 Squad Building Challenges kartları, oyuncuların kendine özgü zorlukları çözebilecekleri eşsiz öğelerdir. Paketlerde bulunamazlar. Bu kartlar sadece ödül olarak sunuluyor ve bu nedenle çekilmezler.

Bu özel kartlar yalnızca belirli zorluklar yaşandığı zaman oyunda bulunur. Normal kartları oynatıcının son kartına kıyasla genellikle bir veya iki ekstra puanla artırırlar.

 

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - Kadro ZorluklarıFUT 18 Squad Building Challenge ödül kartları: soldaki normal SBC; sağda premium SBC
 

St Patricks Kartları

🗓️FUT 15 | DERECE: 🔴⚪⚪⚪| SIKLIĞI: 🔴⚪⚪⚪| AVAILABILITY:🔴🔴⚪⚪

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - St Patricks Kartları
 

FIFA 18 yeşil kartları, St Patrick Günü kutlamaları için en iyi İrlanda oyuncusu seçkisinden ödül alıyor.

St Patricks kartları ile kendi orijinal NIF kartları arasındaki tek fark renktir. Promosyon süresi boyunca, genellikle Mart ayı ortasında beş gün, paketlerden çekilen bir takım oyuncunun kartları normal renkleri olan altın, gümüş ve bronz yerine yeşil renkte çıkıyor. İstatistiklerde veya niteliklerde artış yoktur.

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - St Patricks KartlarıFUT 18 St Patricks Card
 

Sezon Kartlarının Takımı

🗓️FUT 12 | DERECE: 🔴🔴🔴⚪| SIKLIĞI: 🔴🔴🔴⚪| AVAILABILITY:🔴🔴⚪⚪

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - TOTS Kartları
 

EA Sports her yıl, oyuncuların o sezondaki gerçek hayat performanslarına dayalı ekipler kuruyor. TOTY ile olanların aksine, TOTS’da oyuncular tam takvim yılı için değil sezondaki performanslarıyla seçilirler. Sezonun Takımı, tek bir takım çıkarmayınca, her biri popüler bir lig veya bölgeden gelen yaklaşık yirmi kişilik ekip tarafından yapılır.

Bu oyuncuların her birine, sınırlı bir süreliğine (3 ila 7 gün arası) paketlerde karşılık gelen normal kartı değiştirerek yeni bir mavi kart atanır. FUT 18 TOTS kartlarının çoğunun derecelendirmeleri ve nitelikleri genelde beş ila dokuz puan artırılır.

 

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - TOTS KartlarıFUT 18 TOTS Kartlar (Altın, Gümüş ve Bronz)
 

Turnuva Kartları Takımı

🗓️FUT 16 | DERECE: 🔴🔴⚪⚪| SIKLIĞI: 🔴🔴⚪⚪| AVAILABILITY:🔴🔴⚪⚪

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - Grup Sahne Kartları
 

Yıllar önce, EA, özel kartlarla uluslararası turnuvalarda en iyi oyuncuları ödüllendiriyor. Bununla birlikte, sadece FUT 16’da bu yarışmaların en bilinir oyuncularına yepyeni bir özel kart verdiler. Bu kartların derecelendirmeleri ve nitelikleri, önceki kartlarına kıyasla genellikle bir veya iki puan artırılır.

FIFA 18’de, Avrupa Şampiyonlar Ligi – Grup Aşaması Ekibi (TOTGS) ve Katliam Ekibi Takımının (TOTKS) en iyi oyuncularına verilen TOTT kartlarını görmesi bekleniyor.

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - Grup Sahne KartlarıFUT 18 TOTT Kart (TOTGS e TOOTKS)

Yılın Takımı Kartları

🗓️FUT 12 | DERECE: 🔴🔴🔴🔴| SIKLIĞI: 🔴⚪⚪⚪| AVAILABILITY:🔴🔴⚪⚪

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - TOTY Kartları
 

Her yıl, EA Sports, bir önceki yıldaki gerçek hayat performansına dayalı bir takım oyun kuruyor. Bu TOTY’nin oyuncuları, dünya çapında profesyonel futbolcular birliği olan FIFPro’nun oylamasından seçilir.

Dünyanın en iyileri arasında olması beklenen bu oyuncunun, bir hafta boyunca piyasaya sürüleceği mavi TOTY kartları ile güncelleniyor. FIFA 18 TOTY kartlarının oyuncuların oyları ve istatistikleri genelde altı veya yedi puanda artırıldı, oyunun en iyi oyuncuları olduklarından büyük bir bonus.

 

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - TOTY KartlarıFUT 18 TOTY Card
 

Ultimate Scream Cards

🗓️FUT 17 | DERECE: 🔴🔴⚪⚪| SIKLIĞI: 🔴⚪⚪⚪| AVAILABILITY:🔴🔴⚪⚪

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - Cadılar Bayramı Kartları
 

Cadılar Bayramı kutlamaları için, Electronic Arts FIFA 17’de yepyeni bir kart tanıttı. Bu kartlar, olağanüstü gerçek dünya performansları, kayıtları ve FUT nitelikleri temel alınarak seçilen ve belirli oyuncuların benzersiz kalemleri olarak yükseltilen 23 oyuncudan oluşan tek bir FUT kadrosunda bir araya gelerek seçilen bir seçiciye verildi.

Cadılar Bayramı döneminde bu oyuncu “hayata geçiyor” ve derecelendirme artırmaları alıyor ve onları tamamen dehşete düşürüyor. Ancak, bu artışlar geçici. Bu süre sona erer bitmez, derecelendirmeleri başlangıçta serbest bırakılan yükseltme ile eşleşecek şekilde geri döndü. Cadılar Bayramı döneminden sonra, Ultimate Scream kartları ile orijinal NIF kartları arasındaki tek fark renk ve küçük bir artış.

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - Cadılar Bayramı KartlarıFUT 18 Ultimate Scream Card
 

Dünya Kupası Kartları

🗓️FUT 18 | DEĞERLENDİRME: ? | SIKLIK: ? | MEVCUTTUR:?

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - Dünya Kupası Kartları
 

Electronic Arts, Dünya Kupası temalı kartları serbest bırakacak ancak bunun nasıl gerçekleşeceğine ilişkin çok fazla ayrıntıya sahip değiliz. Dünya Kupası 2014 oyun modu büyük bir başarı olduğunu, bu yüzden biz bu yıl benzer bir şey yapabilirsiniz inanıyoruz. Bununla birlikte, Dünya Kupası için dört farklı kart olduğundan, birkaç daha fazla sürpriz beklemektedir.

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - Dünya Kupası KartlarıFUT 18 Dünya Kupası Kartları
 

Daha fazla oyuncu kartı

FIFA 18 Ultimate Team, normal kartlar, TOTW veya özel kartlar olarak sınıflandırılamayan birkaç karta da sahiptir. Kavram ve Storymode kartlarının durumu böyle.

Konsept Kartları

🗓️FUT 15 | DERECE: – | SIKLIĞI: – | MEVCUDUĞU: –

Önce FUT 15’te tanıtılan Concept mangaları, takımlarınıza nasıl uyduğunu görmek için sahip olmadığınız oyuncuları yerleştirmenize olanak tanır. İhtiyacınız olan oyuncuyu satın almak için transfer pazarına tek bir tıklamayla doğrudan gidebilirsiniz. Gelecekteki takımları herhangi bir FIFA 18 oyuncusu kullanarak planlamanıza izin veren güçlü bir ekip planlama aracıdır. Bir sonraki Transfer Pazar tekliflerinizi planlamak, oyuncu değişikliklerinizi bulmak ve farklı Kimya kombinasyonlarını test etmek için örneğin Kavram Kadrolarını kullanabilirsiniz.

Squad Concepts’de iki tür kart düzeni vardır: Onları kulübünüzde zaten bulundursanız, kartlar normal görünür; Onlara sahip değilseniz, kartlar grimsi görünüyor ve kartlar kavram kartları olarak adlandırılıyor.

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - Konsept KartlarıFUT 18 Konsept Kartı

Bilinmeyen Kartlar

Bu yıl üç tane daha temalı kart çıkacaktı. Onları daha fazla keşfedersek, burada yayınlayacağız.

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - Konsept KartlarıFUT United (?) Sola; Marquee (?) Merkezi; Şampiyon (?) Sağda
 

Movember Kartlar

🗓️FUT 17 | DERECE: 🔴⚪⚪⚪| SIKLIĞI: 🔴⚪⚪⚪| AVAILABILITY:🔴🔴🔴⚪

Movember etkinliğini tanıtmak için Electronic Arts, FIFA 17’de yepyeni bir kart tanıttı. Bu kartlar, bu kampanyaya katılan seçkin oyuncuların bulunduğu tam bir ay boyunca paket halinde sunuldu. Bu süre zarfında, renkli olmayan kartları değiştirdiler.

Bu oyuncuların genel puanları bir puana yükseldi. Movember kartlarında artırılan tek özellik fiziksel ve her zaman 5 ekstra puan oldu.

Bu yıl Movember kartları piyasaya sürülmemelidir.

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - Hareketli KartlarFUT 17 Hareketli Kart
 

Storymode Kartları

🗓️FUT 17 | DERECE: 🔴⚪⚪⚪| SIKLIĞI: 🔴⚪⚪⚪| AVAILABILITY:🔴🔴🔴🔴

Bu siyah kart, FIFA 17’nin hikaye modu olan ‘The Journey’ü bitiren herkese verildi. Bu, çekilemezdi, yani satamıyordunuz demektir.

Bu kartta değişen tek şey kulübü idi. Oyuncu ismi, Alex Hunter, istatistikler ve genel derecelendirme de dahil olmak üzere her şey değişmedi.

Bu yıl yine Yolculuk’u tamamlamak için kartlar alıyorsunuz, ancak bunlar özel değil.

FIFA 18 Oyuncular Kartları Rehberi - Storymode KartlarıFUT 17 Storymode Card
Haberi fifauteam.com sitesinden temin edilip düzenlenmiştir kendilerine teşşekür ederiz
 Bu yazının ingilizcesine ordan ulaşabilirsiniz
İngilizcesi İçin Tıkla
Futturkiyemizin Facebook Grubuna Katılmadıysan Ayıp Edersin FİFA Hakkında Herşey İçin: Buraya Tıkla Gruba Katıl
Umarım Hoşunuza Gitmiştir Sormak İstediklerinizi Yorumlara Ateşleyin 🙂

Sizin de düşüncelerinizi yorumlarda bekliyorum

Bu  Arada Yazımızı Beğendiyseniz Şurdaki Kutucuğa Tıklarsanız Seviniriz 🙂                                                                                                                                                  

 

Ömerhan Üstüner

Ömerhan Üstüner

Ben Ömerhan Üstüner Fut Türkiye Kurucusu Sosyal Medya Hesaplarımı Buralarda Biryerden Bulabilirsiniz Takipte Kalın :)

Yorum Ekle

Tıkla Yazıya Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.