FİFA Haberleri

FİFA 18 EL TORNADO NASIL YAPILIR ? (TÜRKÇE)

El Tornado Haraketini Kimler Yapabilir ?

Sadece FIFA 18’teki seçkin oyuncular El Tornado’nun beceri hareketini uygulayabilir. Bu oyuncular Cristiano Ronaldo, Antoine Griezmann, Dele Alli ve Roberto Carlos’dur . EA Sports, beceri hareketini yalnızca bu 4 oyuncuya devretme özelliğine sahip. Söyleniyor ki, FIFA futbolcular El Tornado’yu gerçek hayatta kanıtlayacakları için, sanal açıdan benzerlikleri FIFA 18’deki yetenek hareketini açılacaktır.

El Tornado Move'u gerçekleştirebilen oyuncular

El Tornado Beceri Taşımasını Gerçekleştirmeyi Öğreni

El Tornado beceri hareketinin gerçekleştirilmesi aslında oldukça kolaydır. Bunu yapmak için, PS4’te L1 düğmesini basılı tutun ve Sağ Analog Çubuğu yukarıya ve yanlara (topu taşımak istediğiniz yöne karşılık gelir) hareket ettirin. Benzer şekilde, Xbox One’da LB düğmesini basılı tutun ve RS Yukarı ve Aşağı kaydırın .

Kontroller

Örneğin, tam hareketin FIFA römorkda gösterildiği şekilde tekrarlanmasını istiyorum. Orada, oyuncunun solunda top oynuyor. Dolayısıyla, anahtar açılımım RS’yi yukarı doğru ve sonra da sola doğru hareket ettiriyor.

Şimdi Bizim izin alarak ve kanalını yakından takip ettiğimiz ihsan alkış Arkadaşımızın muazzam anlatımı ile videolu öğrenelim. onunda kanalını abone olmaya unutmayın:

 

Etiketler
Ömerhan Üstüner

Ömerhan Üstüner

Ben Ömerhan Üstüner Fut Türkiye Kurucusu Sosyal Medya Hesaplarımı Buralarda Biryerden Bulabilirsiniz Takipte Kalın :)

1 Yorum

Tıkla Yazıya Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • merhaba fut 2018 e yeni basladim sayilir benim sorum kadro olusturma gorevlerindeki sartlardan olanfut haftanin oyuncusunu sec kadroda seciyorum ama olmuyor nedeni nedir