FİFA Haberleri FİFA Videoları

FİFA 18 Gizli Oynanış Videosu

FİFA’ ya gönül vermiş tüm kardeşlerime yeni bir haberimizden merhaba. Yaklaşık bir hafta önce yayımladığı tanıtımlarla eylül ayına kadar büyük bir heyecan oluşturacak tanıtımlar yayımlayan EA Sports, Fifa 18 ile spor oyunlarında zirveye oturmak istediğini açıkça belli etmişti. Oynanış videosunda  dikkatimizi çeken birkaç olaylar var.

İlk olarak videonun başında oyuna yeni bir antrenman geldiğini görüyoruz. Bu antrenman kısa mesafede küçük kalelere pas isabeti yarışması. Güzel ve çekişmeli bir antrenman olduğu belli. Çimlerin görünümünde yeni gelişmeler var. Stad içi atmosferi daha da iyileştirilmiş. Videoya dikkatli bakacak olursak seremoni sırasında Atletico Madridli kaleci Jan Oblak’ın gözlerini kırptığını görüyoruz. FİFA 17 de tam olarak belli olmayan bu detayı daha da ön plana çıkarmışlar. Oyun içinde pozisyon tekrarı gösterilirken sağ altta çıkan R2 işareti muhtemelen pozisyon incelemesine otomatik geçmeyi sağlayacaktır diye tahmin ediyorum. Videonun son sahnelerinde Dybala’nın saçlarının dalgalandığı görülüyor buda akıllara yeni bir ara efekt mi gelecek sorusunu düşürüyor. Kalecilerin reflekslerinde hiç değişim yok oyun bu yönden FİFA 17 ile aynı. Son olarak oyuncuların topa ilk hareketlerinin yavaş olduğunu görüyoruz , bunun oyun hızından mı yoksa oyunu daha fazla gerçekçi kılabilmek için yeni bir eklenti mi olduğunu oyunun demosu çıkınca anlayacağız. Eğer oynanış durumu bu şekilde ise FİFA 17 ile benzer bir oyun karşımıza gelebilir.


Sizin de fark ettiğiniz detaylar varsa yorumlara yazmayı unutmayın

 

Futturkiyemizin Facebook Grubuna Katılmadıysan Ayıp Edersin FİFA Hakkında Herşey İçin: Buraya Tıkla Gruba Katıl

Umarım Hoşunuza Gitmiştir Sormak İstediklerinizi Yorumlara Ateşleyin 🙂

Sizin de düşüncelerinizi yorumlarda bekliyorum

Bu  Arada Yazımızı Beğendiyseniz Şurdaki Kutucuğa Tıklarsanız Seviniriz 🙂                                                                                                                                                  

 

Ömerhan Üstüner

Ömerhan Üstüner

Ben Ömerhan Üstüner Fut Türkiye Kurucusu Sosyal Medya Hesaplarımı Buralarda Biryerden Bulabilirsiniz Takipte Kalın :)

1 Yorum

Tıkla Yazıya Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • O kadar da gizli değil be aga. 😀 YouTube’da FIFA 18 gameplay yazan herkes erişebiliyor bu videoya. Zaten FIFA’nın PES’ten farklı olarak yaptığı şeylerden biri de bu. PES direkt oynanış görüntüsü veriyor, takipçilerde meraklar bitiyor, oyun eskiyor. Ancak FIFA off screen videolarla daha çok insanı merak ettiriyor. Zaten PES’ten daha üstün bir oynanışı ve atmosferi mevcut FIFA’nın. Bu sene FIFA’da suratlarda pek değişikliğe gidilmemiş (şimdiye kadar gördüklerimle söylüyorum). Atmosfere yoğunlaşmış FIFA. Bu sene kapasitelerinin çok üzerine çıksa da lisans problemi oldukça PES’in FIFA’ya erişmesi imkansız. 2017’yi yarıladık arkadaş lisans problemi olmaması lazım artık.