FİFA Haberleri Ultimate Team

FİFA 18 Ultimate Team’de En Güzel Formalar

FIFA Ultimate Team, özellikle tuhaf tasarımlar formaları sizin için derledik şimdi hep birlikte onlara göz atalım 🙂

1. Osmanlispor (ev)

Türk Süper Lig yan Osmanlispor, 2017/18 sezonundan önce bir dizi farklı Nike kiti tasarımını açıkladı. Sadece bir çift FIFA 18’de birinci altın ve siyah stili vurgulamaktadır.

2. Pumas (ev)

FIFA Ultimate Team’in hayranları Lumina MX’in Pumas UNAM’a yabancı değiller. Benzersiz kit tasarımları uzun zamandır oyuncularla popülerliğini kanıtladı ve mevcut altın ev kiti bu yılın oyununda özellikle çarpıcı görünüyor.

3. Kawasaki-F (DEPLASMAN)

Japon tarafı Kawasaki Frontale, bu yıl fantastik açıdan eşsiz bir el kitabı sunuyor. Mavi boya sıçrama, gölgenin uzunluğunu uzatır ve göz alıcı bir tasarım yapmak için gri sıçramalarla birleştirilir. O halde Ultimate Team için mükemmel.

4. Liverpool (ev)

Bu yıl Liverpool’un ev kiti her zamankinden daha koyu bir renge sahipken, yine de eşsiz bir Liverbird kretiyle kulübün 125 yıllık yıldönümüne saygı duyuyor. Reds’in hayranıysan, Ultimate Team’de onları temsil etmek için daha fazla neden var.

5. Tigres (ev)

Zaten, Kolombiya kıyafeti Tigres’in ev kiti çabucak FUT 18’in benimsediği tasarımlardan biri haline geldi. Nedenini anlamak kolaydır – tehditkar kaplan baskısı, herhangi bir FIFA 18 rakibine korku ve şaşkınlık duyacağından emindir. Elbette onlar da kullanmıyorsa …

6. OHOD KULÜBÜ (DEPLASMAN)

Suud Arap tarafı Ohod Club sportif bir FIFA 18 şık bir set . Tamamıyla beyaz olan tasarım, düşük bir elmas desenine yavaş yavaş kaybolur, ayırt edici ve temiz bir görünüm verir. FUT 18’de sadece 200 jeton için mevcut, bu çok önerilir.

Santiago Wanderers (ev sahibi, deplasman)

Şili Primera Division taraftarları Santiago Wanderers ile seçiminizi yapın – hem evcil hem de uzak forma giyen takımlar FIFA 18’de harika görünüyor . Ev varyantının benzersiz kalıpları ve yeşil tonlardaki mesh, mükemmel Ultimate Team tasarımı olarak hizmet eder.

8. Antalyaspor (uzak)

Antalyaspor, 17/18 sezonunda geniş bir yelpazede futbol takımına sahip başka bir Türk takımı. Onların kalitesi FIFA 18 deplasmanda sayıda göz alıcı şehir desenli kırmızı ve beyaz renk düzeni birleştiren kendisi için konuşur.

9. Jeju United (ev)

FIFA Ultimate Team oftens, canlı renkler istedi ve Jeju United’ın ev kiti maça sundu. Kika-tasarlanmış turuncu ve beyaz şerit, gömlekle örtüşen ve kombo şort veren benzersiz bir desenle donatılmış olarak geliyor.

10. Hamburg (Deplasman)

Bundesliga tarafı Hamburg, uzatma setini şimdiye kadar FUT 18’de düzenli olarak gördü. Ekibin elmas yüklü gömlek klasik ve cesur bir oyun görünümüne sahiptir – Ultimate Team tarafı için mükemmel bir kombinasyon.

Futturkiyemizin Facebook Grubuna Katılmadıysan Ayıp Edersin FİFA Hakkında Herşey İçin: Buraya Tıkla Gruba Katıl
Umarım Hoşunuza Gitmiştir Sormak İstediklerinizi Yorumlara Ateşleyin 🙂

Sizin de düşüncelerinizi yorumlarda bekliyorum

Bu  Arada Yazımızı Beğendiyseniz Şurdaki Kutucuğa Tıklarsanız Seviniriz 🙂                                                                                                                                                  
Ömerhan Üstüner

Ömerhan Üstüner

Ben Ömerhan Üstüner Fut Türkiye Kurucusu Sosyal Medya Hesaplarımı Buralarda Biryerden Bulabilirsiniz Takipte Kalın :)

Yorum Ekle

Tıkla Yazıya Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.