FİFA Haberleri

FİFA 19 Hakkında Bilgiler

EA SPORTS ™ FIFA 19, UEFA Şampiyonlar Ligi’nin tanıtımı ve PlayStation 4, Xbox One ve PC’de, kontrol etmenin yeni yollarını sunan bir dizi oynanış yenilikleri sayesinde, sahada ve dışarıda bir şampiyon-kalibre deneyimi sunuyor. Sahadaki her dakikanın her yönü.

✔Aktif Dokunma Sistemi
Bu yeni sistem, topu ne kadar aldığınızı ve vuruş yaptığınızı temelde değiştirir, böylece daha yakın kontrol, hareketlilikte daha fazla akışkanlık, daha fazla yaratıcılık ve artırılmış oyuncu kişiliği sağlar. İlk dokunuş, gizlenmiş dokunuş, hareket ettirilebilir voleybollar, hatta Neymar Tuzağı gibi beceriye özel animasyonlar gibi yeni araçlarla bir revizyona giriyor, böylece rakibinizden bir dokunuş daha kalacak ve puanlama şansı yaratabiliyorsunuz.

✔Dinamik Taktikler
Yeniden tasarlanan taktik sistem oyunculara çoklu taktiksel yaklaşımlar, daha derin ön eşleme özelleştirme ve maç içi ayarlamalar için yeni seçenekler belirleme araçları sunar. Her taktik yaklaşım, oyunlarınızı, zihniyetlerinizi, saldırı ve savunma oyun stillerini birleştirir, böylece oyununuzu her durumda kolayca özelleştirebilirsiniz.

✔50/50 Battles
Kullanıcı tepkileri ve oyuncu özellikleri sahadaki gevşek top düellolarının sonucunu belirler. Artan takım arkadaşı zekası ve uzamsal farkındalık sayesinde, her zorluk, sahip olma mücadelesinde önemlidir.

✔Zamanlanmış Sonlandırma
Her çekimde bir başka kontrol seviyesi elde edin. Zamanlanmış Sonlandırma sistemi, kullanıcılara topla ne kadar doğru bir şekilde bağlandıklarından sorumludur. Bir grev girişiminde bulunduğunda “çek” düğmesine iki kez dokunarak zamanlanmış bir bitiş tetikleyin. İkinci düğme musluğunun hassasiyeti ve zamanlaması kontağın sonucunu belirler; Mükemmel zamanlanmış grevler, bir vuruşun doğruluğunu ve gücünü arttırırken, zayıf zamanlanmış temas noktaları çekimi kaçırmayı çok daha kolay hale getirir. İster kutunun dışından bir vuruş, ister hassas bir başlık, ister bir dokunuşla dokunma olsun, zamanlanmış sonlandırma FIFA 19’da bitirmek için daha yüksek bir kontrol katmanı ekler.

✔Gerçek Oyuncu Hareket Teknolojisi
EA SPORTS FIFA’ya gelişmiş oyuncu kişiliği ve hareket sadakati getiren oyun değiştiren animasyon sistemi, tüm sahadaki artan kapsama alanıyla geri döndü. Taktiksel kalkanlama, darbe dengeleme ve fiziksel vuruş için geliştirilmiş animasyonlar, gerçekçi oyuncu hareketini, tepki vermeyi ve kişiliği inanılmaz yüksekliklere taşır.

Resmi FIFA 19 Haberleri - EA Sports FIFA 19 hakkında herşey

9 HAZİRAN 2018 | 07:00🇬🇧

FIFA 19, EA Play 2018 konferansında resmen açıklandı. Oyunun dünya çapında 28 Eylül’de PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ™ ve PC için başlatılacağı açıklandı. En büyük yeni UEFA Şampiyonlar Ligi’nin eklenmesiydi.

Kariyer Modunda favori kulübünüzle Avrupa yüceliğini ya da tamamen yeni UEFA Şampiyonlar Ligi modunu elde edin. The Journey: Champions’da Alex Hunter’in hikayesinin heyecan verici finalini keşfedin. FIFA 19 Ultimate Team’de canlı UEFA Şampiyonlar Ligi ve Europa League içerik güncellemeleri ile hayalinizdeki takımınızı oluşturun. FIFA 19 nerede oynarsanız oynayın, dünyanın en büyük kulüp futbol yarışmasını yaşayabilirsiniz.

FIFA 19 Sızıntı Listesi - Legit ve Sahte FIFA 19 Söylentiler

resmen açıkladı UEFA ve Konami tarafından, Kiev’de 2018 UEFA Şampiyonlar Ligi Final Konami ve UEFA Şampiyonlar Ligi’nde arasında ‘çok başarılı ve verimli’ 10 yıllık ortaklığı sona erdi. Elektronik Sanatlar için bu lisansı almak için büyük bir şans olabilir. Çeşitli kaynaklara göre, FIFA 19 Avrupa Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi tam lisanslı olacak.

 

FIFA 19 Ekran Görüntüleri

Resmi FIFA 19 resimleri 

Oynanış

Oyunda çekilen görüntüler: oyuncular yüzler, stadyumlar ve her yeni detay

FIFA 19 Ekran Görüntüleri - Tüm Resmi FIFA 19 Görüntüler
FIFA 19 Ekran Görüntüleri - Tüm Resmi FIFA 19 Görüntüler
FIFA 19 Ekran Görüntüleri - Tüm Resmi FIFA 19 Görüntüler
FIFA 19 Ekran Görüntüleri - Tüm Resmi FIFA 19 Görüntüler
FIFA 19 Ekran Görüntüleri - Tüm Resmi FIFA 19 Görüntüler

 

07 Haziran 2018 | 04:00🇬🇧

Etiketler
Ömerhan Üstüner

Ömerhan Üstüner

Ben Ömerhan Üstüner Fut Türkiye Kurucusu Sosyal Medya Hesaplarımı Buralarda Biryerden Bulabilirsiniz Takipte Kalın :)

1 Yorum

Tıkla Yazıya Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Evet bütün lisanlar fifanın elinde şu an. evet resmen piyasayı sürklase etti. Evet oyun gerçekten iyi. Ama şöyle bir durum var EA sports fifayı sanki tamamen profesyoneller için yapıyor şu anda. Orta sınıf bir oyuncunun özellikle fut modu kullanması ve bundan keyif alması artık olası değil. O kadar çok özel kart var ki artık ya çok parası olan keyif alıyor yada gerçekten bu işin profesyonelleri. Fifa18 ile beraber artık tamamen oyun için satışa döndüler. Çıkış fiyatı bu kadar pahalı iken birde üstüne bunlar bezdirdi insanları. istedikleri lisansı alsınlar türkiyede ciddi bir kitle pes!e geçecek